الیساتل
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

0

برای مشاهده لیست وارد شوید...

مشاهده محصولات فروشگاه

معرفی شرکت Huawei (هواوی) 📱 همه چیز درباره ی شرکت هوآوی

دسته بندی ها : اخبار هواوی, اخبار الیساتل 18 مرداد 1399 علی شعیبی 1171 بازدید
معرفی هواوی

اطلاعات شرکت

هواوی شرکتی چندملیتی فعال در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات و تولید و عرضه دستگاه‌های هوشمند از سال 1987 توسط رن ژنگفی، مهندس سابق ارتش آزادی‌بخش خلق چین، فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت محصولات خود متناسب با تمامی اقشار، منازل و سازمان‌ها و با استفاده از تکنولوژی‌های نوین دنیا طراحی می‌کند. برند هواوی تا کنون 188000 نفر کارمند را با فعالیت در 170 کشور و ناحیه جهانی در اختیار دارد و به بیش از 3 میلیارد نفر در سطح جهان خدمت‌رسانی می‌کند.

روی هم رفته، مجموعه محصولات هواوی، روش‌ها و خدمات آن رقابت طلب و ایمن هستند. این شرکت سعی دارد تا از طریق همکاری آزاد با شرکای اکوسیستم خود برای مشتریانش ارزشی پایدار ایجاد کند، در جهت توانمندسازی آن‌ها عمل کند، زندگی شخصی آن‌ها غنی سازند و نوآوری را در سازمان‌های متفاوت با توجه به اندازه و نوع آن‌ها وارد نماید که هر نوآوری این شرکت وابسته به نیاز مشتریان ایجاد می‌شود. این نوآوری‌ها از طریق تمرکز بر روی تکنولوژی‌های روز دنیا و انجام تحقیقات جدی و اساسی به سرانجام می‌رسد. شایان ذکر است که هواوی در راستای پیشرفت‌های فراوان خود در سال 2012 به عنوان بزرگترین ارائه‌دهنده خدمات ارتباطی در جهان از شرکت سونی اریکسون پیشی گرفت.

 

با همه این‌ها بیش از یک دهه است که دولت آمریکا به شرکت هواوی بدبین شده و معتقد است که دولت چین از طریق دستگاه‌های الکترونیکی هواوی فعالیت‌های جاسوسی دارد. هر چند آمریکا این عقیده خود را بارها و بارها بیان داشته است اما طی دو سال اخیر این درگیری بسیار بیشتر از گذشته شدت گرفته است. در نهایت در آذر ماه 97 آمریکا صراحتا از متحدان خود خواست که هواوی را در لیست سیاه بازارهای خود قرار دهند.

هواوی هیچ یک از اتهاماتی که به او وارد می‌شد را نپذیرفته و آن‌ها را بخشی از تنش‌های تجاری موجود در میان آمریکا و چین می‌داند. تحریم‌های وارد شده از سوی آمریکا، گوگل و مایکروسافت بر هواوی موجب می‌شود تا گوشی‌های این شرکت زین پس قادر به استفاده از خدمات گوگل نشوند که این مسئله بسیاری از خریداران و متقاضیان هواوی را دلسرد می‌کند.

در آخرین اخبار بدست آمده از هواوی، در نتیجه جلسه‌ای که اخیرا با حضور دونالد ترامپ و مسئولین وزارت بازرگانی امریکا برگزار شده است به زودی مجوز همکاری شرکت هواوی با تعدادی از شرکت‌های امریکایی صادر خواهد شد. هر چند که این خبر به طور قطع تایید نشده و جزئیات بیشتری از آن منتشر نشده است، اما می‌توان به ادامه همکاری گوگل و هواوی خوشبین بود.

با وجود این شرایط هواوی تضمین نموده است که گوشی‌های خود را با دو برند هواوی و آنر بدون هیچ‌گونه مشکل امنیتی عرضه خواهد کرد. همچنین اعلام داشته است که گوشی‌هایی که پیش از این اتفاقات در بازار ارائه شده‌اند هیچ مشکلی در دریافت خدمات نخواهند داشت، درباره سیستم عامل و شرایط محصولات آینده این شرکت هنوز تصمیم قطعی اخذ نشده است.

هر چند، هواوی خود را برای بحرانی‌ترین شرایط نیز آماده ساخته است و با اینکه ترجیح می‌دهد همکاری خود را با گوگل ادامه دهد، آماده است تا سیستم عامل خود را با نام هارمونی منتشر سازد.

مالکان هواوی چه کسانی هستند؟

هواوی به عنوان شرکتی که متعلق به کارمندان خود است، بواسطه اتحادیه سرمایه‌گذاری و هلدینگ با مسئولیت محدود خود و با اجرای طرح سهامداری کارمندان، در حدود 96768 کارمند سهام‌دار را شامل می‌شود. شایان ذکر است که این طرح تنها مختص کارمندان است و سایر شرکت‌های دولتی و خصوصی خارج از هواوی در آن سهیم نیستند.

مدیران هواوی

سیستم مدیریت هواوی یک سیستم کاملا شفاف است. در این سیستم ابتدا کارمندان سهامدار 115 نفر را به عنوان نمایندگان خود در قالب کمیسیون نمایندگان جمع‌ می‎کنند، این کمیسیون رئیس هیات مدیره و 16 نفر دیگر را به عنوان سایر اعضای هیات مدیره انتخاب می‌کنند. اعضای هیات مدیره وظیفه انتخاب چهار نفر قائم مقام و 3 نفر مدیر اجرایی را بر عهده دارند.

3 قائم مقام هر کدام به نوبت، اداره فعالیت‌های شرکت را بر عهده خواهند داشت. شایان ذکر است که شخصی که شرکت را اداره می‌کند همزمان در مقام ریاست هیات مدیره و کمیته اجرایی نیز خدمت می‌کند.

هیات مدیره به عنوان بالاترین نهاد مسئول فعالیت‌های شرکت فعالیت‌ها و استراتژی‌های شرکت را راستای رضایت مشتریان تصمیم‌گیری می‌کند.

گفتنیست که رئیس هیات مدیره، ریاست کمیسیون نمایندگان را نیز بر عهده دارد، کمیسیون نمایندگان، مهمترین نهاد تصمیم‌گیرنده هواوی بوده و تصمیمگیری در رابطه با موضوعاتی چون توزیع سود، افزایش سرمایه، انتخابات هیات مدیره و هیات نظارت بر تصمیم‌گیری بر عهده اوست.

هواوی با چه کسانی همکاری و مشارکت دارد؟

هواوی اذعان دارد که به لحاظ برونی، بر روی نیازهای مشتریان خود متمرکز شده و با تولید محصولاتی که تکنولوژی‌های نوین را در خود جای داده‌اند برای کاربرانشان ارزش قائلند. همچنین این شرکت معتقد است که از لحاظ داخلی با تکیه بر کارمندان اختصاصی خود پیش می‌رود. یکی از اصول اخلاقی کاری این شرکت فداکاری است و هر که زمان و انرژی بیشتری برای شغل خود صرف کند مزایای بالاتری نیز خواهد داشت.

هواوی در سراسر دنیا با سهامداران و ذینفعان خود که شامل کارپردازان، شرکا، سازمان‌های صنعتی، جوامع منبع باز، سازمان‌های استاندارد، دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی می‌باشد همکاری دارد و بدین ترتیب جامعه‌ای وسیع که همگی به دنبال موفقیت‌های مشترک هستند را تشکیل داده است. هواوی در تلاش است تا به این طریق به پیشرفت تکنولوژی و رشد صنعت به عنوان یک هدف جامع کمک کند.

این شرکت، فرصت‌های شغلی محلی و ناحیه‌ای ایجاد می‌کند، مالیات خود را پرداخت می‌کند و مطابق با کلیه قوانین و مقرارت مرتبط با شرکت‌هایی که در آن‌ها فعالیت دارد عمل می‌کند. همچنین به صنایع داخلی کشورها در جهت دیجیتال شدن کمک کرده و آشکارا با دولت‌ها و رسانه‌ها مشارکت دارد.

در حال حاضر “فروشگاهی اینترنتی الیسا تل : شرکت کاراهمراه الیسا” تنها نمایندگی هواوی در ایران به شمار می آید.

هواوی چه چیزی را به دنیا عرضه می‌دارد؟

این شرکت برای مشتریان و کاربران خود ارزش قائل بوده و به دنبال توسعه این ارزش‌ها و ایجاد ارزش جدید است. هواوی به همراه سایر شرکای خود تجهیزات شبکه‌ایِ خلاقانه و ایمن را برای شرکت‌های مخابراتی تهیه می‌کنند. همچنین مشتریان صنعت خود را با محصولات زیرساختی فناوری اطلاعات و ارتباطی ازاد، منعطف و ایمن افزایش می‌دهد. به علاوه، کاربران خود را به همراه سرویس‌های ابری پایدار، ایمن و قابل اطمینانی که با توجه به نیازهای آن‌ها بدست آمده‌اند، توسعه می‌دهد. هواوی تجارب دیجیتالی افراد را در زمینه‌های مختلف کاری، شخصی و سرگرمی با استفاده از تلفن‌های همراه و سایر دستگاه‌های هوشمند بهبود می‌بخشد.

شایان ذکر است که هواوی شبکه‌ای پایدار و ایمن را تضمین می‌نماید و از سال 2018 به بعد امنیت سایبری کاربران و محافظت از حقوق و حریم شخصی آن‌ها را یکی از اولویت‌های اصلی خود قرار داده است. در طی سی سال گذشته هواوی از طریق همکاری نزدیک با مشتریان حامل خود توانست بیش از 1500 شبکه را در بیش از 170 کشور و منطقه راه‌اندازی کند. روی هم رفته بیش از 3 میلیارد نفر را در سرتاسر جهان با یکدیگر متصل کرده و در عین حال امنیت هر کدام از آن‌ها را به خوبی حفظ نموده است. هواوی صنعت را بهبود و توسعه می‌بخشد و از همکاری و موفقیت‌های مشترک حمایت می‌کند، همچنین بواسطه ایجاد نوآوری‌های مشترک با مشتریان و شرکای خود ارزش فناوری اطلاعات و ارتباطات را گسترش داده و به دنبال توسعه یک اکویستم صنعتی بسیار قوی است.

هواوی یکی از اعضای فعالِ بیش از 400 سازمان استاندارد، اتحادیه‌های صنعتی و جوامع منبع باز است، محلی است که در آن افراد با همکاران خود هم عقیده بوده در جهت توسعه استانداردهای اصلی فعالیت می‌کنند و به دنبال پایه‌‌گذاری موفقیت‌های مشترک هستند. در مجموع، صنعت را به سوی جلو سوق داده و توسعه پایدار را فعال می‌کنند.

باید گفت که هواوی به طور شگفت‌انگیزی در حل مشکلات عصر دیجیتال و توسعه و ترویج ظرفیت این عصر نقش داشته است و اتصال در مکان‌های دورافتاده را ممکن‌ ساخته است. مدیران این شرکت به خوبی از اهمیت ارتباطات در ضروری‌ترین موقعیت‌ها آگاهند و با توجه به فاجعه‌های مختلف رخ داده در سراسر زمین سعی دارند تا شبکه‌های ارتباطی را در بحرانی‌ترین مناطق احیا کرده، بهبود ببخشند و تجهیزاتی با عملکردی تضمین‌شده و قابل اعتماد را عرضه کنند.

شایان ذکر است که هواوی در جهت ارتقاء و ترویج بیشتر پایداری، اثر کربنی کمتر و حفاظت از محیط زیست را در اولیوت قرار می‌دهد. همچنین می‌توان گفت که از توسعه نسل‌های آینده استعدادهای ناحیه‌ای فناوری اطلاعات و ارتباطات در جهت تقویت اقتصاد دیجیتالی حمایت می‌کند. به افراد مخصوص خود بستر رشد بیشتری را اعطا می‌کند تا با استفاده از فداکاری‌های خاص خود که یکی از ارزش‌های اخلاقی هواوی است، محصولات خود را از جهات مختلفی توسعه دهند. هواوی کارکنان خود را ارزیابی می‌کند و مدیران را بر اساس میزان همکاری و مساعدت و مسئولیتشان انتخاب می‌کند. بسترهای جهانی را برای تیم‌های خود فراهم می‌کند تا فرصت انجام فعالیت‌های بیشتر و پیشرفت شغلی بالاتری را داشته باشند. بدین ترتیب بیش از 100.000 نفر از اعضای هواوی توانستند سود بسیاری کسب کرده و تجربه‌های ویژه‌ای داشته باشند.

هواوی، چه هدف ویژه‌ای دارد؟

هواوی، در طول سه دهه گذشته، بر روی یک مسیر ثابت و تزتزل‌ناپذیر قدم برداشته و هر آن‌چه را که با صنعت آن همسو نبوده، رد کرده است. این گروه فعالیت‌های خود را با رویکردی عملی و با متمرکز ساختن تلاش خود و همچنین با صبر و حوصله فراوان پیش می‌برند تا بتوانند در سایر جهات پیشرفت روز افزون داشته باشند.

این تمرکز بازتابی از ارزش‌های اصلی هواوی است، مشتری محور بودن، فداکاری‌، پشتکار و رشد متفکرانه از جمله این ارزش‌ها هستند.

هواوی، سعی بر این دارد تا با جسارت پیش رفته، دنیایی کاملا هوشمند ساخته و مشکلات عصر دیجیتال را حل کند.

سخن پایانی

هواوی یک شرکت چندملیتی پیشرفته است که هم اکنون یکی از سه شرکت برتر جهان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است. این شرکت امنیت، توسعه، کیفیت و نوآوری را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده و در هر تلفن همراه جدید یکی از نیازهای کاربران خود را بر طرف نموده است.

هر چند که تحریم‌های گوگل می‌تواند در کمترین زمان ممکن سخت‌ترین شرایط را برای هواوی ایجاد نماید اما باید گفت که هواوی دست از پیشرفت نکشیده است و از گوشی‌های جدید خود با بالاترین کیفیت، برترین تکنولوژی‌های روز دنیا و ویژگی‌هایمنحصر به فرد زیادی رونمایی می‌کند. هواوی خود را برای شرایط بحرانی آماده نموده تا مشکلات خود را از طریق سیستم عامل جدید خود، هارمونی، حل نماید.

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع سایت الیساتل مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :
  .

  فروشگاهی اینترنتی الیسا تل | شرکت کاراهمراه الیسا

  فروشگاه اینترنتی “الیسا تل” ، به عنوان تنها نمایندگی مستقیم شیائومی، ال جی و هواوی در ایران ،جدیدترین کالا های دیجیتال را از طریق واردات مستقیم به صورت فروش آنلاین، با بهترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می دهد این وبسایت به صورت مستقیم توسط مدیریت فروشگاه فعالیت می نماید( فروشگاه اصلی: پاساژ چارسو طبقه همکف پلاک B10)

  0